כמה מחיר עורך דין תעבורה?

דין

עורכי דין תעבורה יכול לעזור לאנשים מול חיובים או שקיבלו קנס גדול עבור מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, נהיגה פזיזה, הפרות אור אדום, מצלמות תנועה דוחות חניה נהיגה בקלות ראש, ועוד הפרות תנועה.

 

גם עבור כרטיסים קלים, אנשי מקצוע מיומנים יכול לעזור להפחית את הקנסות ולפעמים למנוע לקוחות מקבל נקודות נגד רישיון הנהיגה שלהם. ברוב המדינות, הפרות תנועה ופשעים צוברות נקודות – ככל שהעבירה חמורה יותר, כך מספר הנקודות גבוה יותר.

 

כאשר נהגים מגיעים למספר מסוים של נקודות, הרישיון שלהם יכול להיות מושעה או בטל. עורכי דין ובניהם עורך דין עם מחיר גבוהה לייצוג רוצה לומר אם עורך דין תעבורה גובה מחיר גבוה לייצוג זה בכדי לנהל משא ומתן על לקוחות כדי להפחית את הקנסות, להגביל את משך הזמן בבית המשפט, חיים אליה הוא עו”ד תעבורה בדיוק מה שעושה כדי להגיע להסדרים טובים עם התביעה כדי לקרוא עליו לחץ כאן.

 

מקרים נפוצים בתעבורה

עבירות תנועה כוללות כגון מהירות מופרזת, הפעלת סימן עצירה או חנייה באופן בלתי חוקי.

שוטר יכול להנפיק כרטיס ללא משפט או יותר נכון לומר ללא בית משפט אלא אם כן האיש הנבחר כלומר השוטר בחור לתעמר בכך ולעושת לך דווקא אז יכול לייחס גם הפרעה לשוטר מספר רב של עבירות תנועה עלול לגרום לאובדן או להתליית של רישיון נהיגה.

 

דוגמא: ללקוח הייתה הרשעה של נהיגה בשכרות הרשעה קודמת לפני הנוכחית ועמדה בפני אפשרות של כלא. עורכי הדין הגישו בקשה לדחיית ריצוי המאסר בשל ראיות פסולות שלא היו צריכות להכנס להליך עצירה בלתי חוקית. ועורך דין חיים אליה עורך דין תעבורה זיכה את הלקוח יחד עם עוד עורכי דין אחרים עורכי הדין זכו בתביעה, והאשמות פוטרו בסופו של דבר.

מהירות מופרזת של 35 קמ”ש מעל הגבול:

המקרה קיבל תאריך אחד למשפט.

 

עלויות תנועה שכיחות

 

המקרים הנפוצים ביותר בתנועה היא בכל ישראל ובמיוחד באיזור המרכז שיש הרבה יותר תושבים מאשר באיזור צפון ואיזור דרום כמו גם בכל עיר ואיזור משתנים בהתאם לחוקי התנועה הדמוגרפיים והתושבים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *